ODBITKI ZDJĘĆ CYFROWYCH

Odbitki zdjęć cyfrowych

odbitki1 min

Jeśli chcesz wydrukować zdjęcia z wakacji, spotkań rodzinnych i uroczystości, to możesz nam je dostarczyć na kilka sposobów:

  • Zdjęcia możemy skopiować bezpośrednio z pamięci Twojego smartfona, przy pomocy kabla lub przez połączenie Bluetooth. Pomożemy Ci w zlokalizowaniu zdjęć, poprawimy ich jasność, kontrast i skadrujemy do odpowiedniego formatu. Pamiętaj tylko o tym, aby zdjęcia były zapisane w pamięci telefonu (ściągnięte z Facebooka, Messangera, Instagrama lub Snapchata).
  • Jeśli wybrałeś wcześniej zdjęcia, które chcesz wydrukować, możesz je zapisać na karcie pamięci, pendrive’ie lub płycie CD/DVD
  • Małą ilość zdjęć (do 10 sztuk) możesz również przesłać przez naszą stronę internetową koberstudio.pl w zakładce „WYŚLIJ ZDJĘCIA DO DRUKU”.
  • Większą ilość zdjęć możesz przesłać za pośrednictwem serwera, np: Google, WeTransfer itp.

Twoje zdjęcia wykonamy na najnowszej generacji suchym labie firmy FUJIFILM. Sześciokolorowy druk zapewni powtarzalność kolorów i dużą rozpiętość tonalną. Zdjęcia wydrukowane w ten sposób są ostrzejsze, lepiej odtwarzają barwy i są bardziej odporne na upływ czasu niż fotografie wywoływane w tak zwanych mokrych labach, stosowanych w latach 80` 90` i 00`. Korzystamy tylko z oryginalnych tuszy FUJIFILM i z najwyższej jakości papierów Hahnemühle.

odbitki2 min
odbitki3 min

Jeśli chcesz wydrukować zdjęcia profesjonalne (w określonej kolorystyce), to poinformuj nas o tym. Wykonamy je bez żadnych dodatkowych korekt i z zachowaniem oryginalnego profilu barw sRGB lub AdobeRGB. Wszystko po to, aby nie zmieniać obrazu przygotowanego przez fotografa i jak najwierniej odwzorować stworzony przez niego obraz 🙂

Do wyboru mamy dwie powierzchnie papieru:

Błyszczący: Jest to klasyczny papier o refleksyjnej powierzchni, umożliwiający uzyskanie największego kontrastu i ostrości zdjęcia. To podłoże jest najczęściej używane do codziennych odbitek pamiątkowych, przeznaczonych do albumów kieszeniowych lub do ramek. Wysoka gramatura tego papieru sprawia, że jest sztywny i pewnie się go trzyma, a jego powierzchnia jest odporna na zarysowania.

Satynowy: Półmatowy papier, na którym nie tworzą się refleksy świetlne charakterystyczne dla błyszczących powierzchni. Jest mniej kontrastowy niż papier błyszczący. Pasuje do zdjęć wklejanych do albumu lub przygotowanych na prezent.

Jeśli chcesz uzyskać najlepszą jakość wydruku i trwałość, to sprawdź możliwość druku w jakości Fine Art.

odbitki4 min