REKONSTRUKCJE ZDJĘĆ

Rekonstrukcje zdjęć

rekonstrukcje 1 min

Zdjęcia są cennymi pamiątkami, które zabierają nas wspomnieniami dziesiątki lat wstecz. Upływ czasu potrafi jednak zostawić na nich swój ślad, tak jak przypadkowe zaplamienia, rozdarcia czy pęknięcia, przez co fotografie tracą swój dawny charakter i zostają rzucone w kąt mieszkania.

Uszkodzone zdjęcia i obrazy po uprzednim zeskanowaniu możemy metodą obróbki cyfrowej przywrócić jak najbliżej do stanu oryginalnego, poprawiając przy tym wszelkie zarysowania, zabrudzenia, naderwania czy zadrapania.

Gotową rekonstrukcję możemy przygotować pod następujące formy wydruków:

  • Wydruk w jakości FineArt, czyli artystyczny papier z wyraźną fakturą, który idealnie nadaje się do reprodukcji dzieł sztuki. Jego odpowiednie przechowywanie pozwoli na utrzymanie jakości zdjęcia przez minimum 100 lat.
  • Obraz na płótnie, który po nałożeniu warstwy płynnego laminatu pozostanie odporny na delikatne zarysowania czy ślady palcy, zdobiąc ściany mieszkania przez kolejne lata.
  • Zdjęcie na porcelanie, upamiętniające bliską nam osobę na płycie nagrobkowej, wypalone w bardzo wysokiej temperaturze dla równie wysokiej trwałości i odporności na czynniki atmosferyczne.
  • Wydruk barwnikowy na najnowszej generacji suchym labie FujiFilm, którego sześciokolorowy druk barwnikowy zapewni najwyższą jakość zdjęcia.
rekonstrukcje 2 min