PORTRETY

Portrety

STUDIO00042 1 1105x800

PORTRET RODZINNY

Wizyta w naszym studio to wyjątkowa okazja do wykonania wspólnego, pamiątkowego zdjęcia – niezależnie czy pociechy są nadal małe czy już nieco wyrośnięte 🙂 Zdjęcie, które z dumą będziecie mogli postawić zaraz obok rodzinnego zdjęcia dziadków – bo warto zadbać o pamiątkę dla kolejnych pokoleń.

 

Przygotujcie Wasze ulubione kreacje, mogą być zgrane z pozostałymi członkami rodziny lub wyróżniające się na ich tle, a co tam! 🙂 Dla każdego będzie chwila na przygotowanie się do portretu a jeśli coś nam się rzuci w oczy to też chętnie podpowiemy co można poprawić. Następnie będzie spokojna chwila na wykonanie kilku fotografii przy ustalonych pozach, z których wspólnymi siłami wybierzemy najlepsze. Możemy też wykonać retusz zdjęcia, czyli usunąć krostki, ślady na skórze oraz wyrównać zagniecenia na ubraniach itp.

 

Tak przygotowane zdjęcie możemy następnie wydrukować w jednej z wielu form: 

– Obraz na płótnie, który stanie się główną dekoracją Waszego wnętrza.
– Wydruk w jakości FineArt, który dzięki swojej trwałości będzie podziwiany przez wiele kolejnych pokoleń.
– Wydruk na papierze fotograficznym, który świetnie sprawdzi się w wybranej ramce czy rodzinnym albumie.
– Plik cyfrowy, który wyślemy w pełnej rozdzielczości na Wasz adres email, lub zgramy na pendrive’a. Taką fotografią będziecie mogli się pochwalić na Waszych mediach społecznościowych lub zachować w prywatnej galerii 🙂

 

PORTRET ZAWODOWY

Świetna forma autoprezentacji dla wszystkich tych, którzy żyją swoją pracą 🙂 Zdjęcie, które pokaże Twoim przyszłym klientom kto jest “the best” i zna się na fachu.

 

Przygotuj się do zdjęcia zakładając swój strój służbowy. Dla lepszego efektu możesz zabrać ze sobą jeden przedmiot, który w łatwy sposób zdradzi czym się zajmujesz na co dzień 🙂 Oczywiście będziesz mieć chwilę na ostatnie poprawki fryzury i ubrania. Wspólnie ustalimy charakter zdjęcia i pozy, jakie będą Ci najbardziej odpowiadać. Z kilku fotografii wybierzemy najlepsze i w razie potrzeby wykonamy retusz zdjęcia, usuwając lub poprawiając wszystko to, co uznamy za konieczne do zmiany.

 

Tak przygotowane fotografie możemy wydrukować w wybranym formacie lub przesłać jako plik cyfrowy na Twój adres email 🙂 Portret zawodowy idealnie sprawdzi się podczas prezentacji Twojej firmy w mediach społecznościowych.

STUDIO 2023 10 10 15.07.57 1104x800
STUDIO 2023 10 10 15.47.22 1 1105x800

PORTRET DZIECIĘCY

Przyszedł czas na zrobienie zdjęcia do legitymacji lub paszportu dla Twojego dziecka? W trakcie czekania na odbiór zdjęcia zapraszamy na SZYBKI PORTRET. Doskonale wiemy, że dzieci są wdzięcznymi, lecz niecierpliwymi modelami, więc takie zdjęcie musimy być zrobione w 3 minuty 🙂 Dziadkowie z niecierpliwością będą czekać na portret małego modela, który już dawno skradł ich serca.

 

Strój może być “luźny”, bez specjalnego przygotowania, ponieważ najczęściej takie zdjęcia najlepiej przedstawiają nasze dzieci. Eleganckie ubranie to też dobry pomysł! Czasem może nas zaskoczyć prezentacja naszego dziecka w garniturze lub sukience.. Możliwości jest tyle, ile miejsc w szafie. Warto też zadbać o odpowiednie samopoczucie, a dobrze przespana noc na pewno w tym pomoże. Na miejscu będzie też okazja do ewentualnych poprawek czy chwili na odetchnięcie po podróży do nas 🙂 Po wykonaniu zdjęć wybierzemy to najlepsze i ustalimy zakres retuszu.

 

Takie zdjęcie będziemy mogli przygotować w formie cyfrowej lub wydrukować na papierze fotograficznym czy w formie obrazu na płótnie, który będziecie mogli zawiesić w zaszczytnym miejscu na ścianie 🙂

 

PORTRET INDYWIDUALNY

Zdjęcia naszych przodków często przywołują bardzo miłe wspomnienia i równie miło jest przeglądać stare albumy. Pewne rzeczy się nie zmieniają z upływem czasu, tak jak fakt, że gdyby nie nasi przodkowie i ich poświęcony czas na wykonanie zdjęć samym sobie – to nic by nam nie zostało do oglądania 🙂 Warto więc poświęcić chwilę na wykonanie nawet i “prostego” w swoim założeniu portretu…

 

Znajdź wolną chwilę “dla siebie”, wyśpij się dobrze, załóż ulubioną kreację, przygotuj fryzurę i odwiedź nas przy pierwszej okazji! Powiedz nam jaki masz pomysł na zdjęcie, lub daj się porwać improwizacji. Każdy z nas ma inne predyspozycje do zdjęcia. Być może bardziej będzie pasowała do Ciebie prosta i stonowana poza, lub wręcz przeciwnie – pełna ekspresji i dynamiki. Zaskoczy Cię, że spodobasz się sobie na zdjęciu!

 

Jeśli chcesz, żeby Twój wyjątkowy portret pozostał jako pamiątka dla kolejnych pokoleń, to możemy go wydrukować w jakości FineArt. Na odwrocie napisz kto znajduje się na zdjęciu i kiedy zostało zrobione.

Uważamy, że każdy zasługuje na dobry portret!

STUDIO 2023 11 03 14.12.06 1122x800
STUDIO 2023 10 26 13.54.36 GOTOWE 1105x800

PORTRET WYBORCZY

Zbliżają się wybory parlamentarne, europejskie lub samorządowe? W takim razie warto zadbać o dopracowane zdjęcie, które będzie podstawą plakatu czy ulotki wyborczej. Kierujemy się zasadą “mniej, znaczy więcej”. Poza powinna być prosta, lecz elegancka i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach.