OBRAZY NA PŁÓTNIE

Obrazy na płótnie

obrazy 1 min

Obraz na płótnie jest wyjątkową formą oprawienia zdjęcia, która może ozdobić ścianę naszego mieszkania na lata. Zdjęcie wykorzystane przy tym wydruku może być fotografią wykonaną w zaciszu domowym, na wyjeździe, wakacjach czy rekonstrukcją, którą wcześniej wykonaliśmy.

Zgraj zdjęcie na jeden z nośników pamięci (telefon, pendrive, karta pamięci) lub przynieś jego wersję fizyczną do zeskanowania, jeśli chcesz wykonać obraz z wywołanej/wydrukowanej fotografii. Na miejscu ustalimy format i proporcje, które będą najlepiej pasować oraz poprawimy ostrość, kontrast i nasycenie barw. Tak przygotowane zdjęcie pokażemy Ci jeszcze zanim zaczniemy druk.

Drukujemy nadruk na płótnie canvas wykonujemy na 12 kolorowym pigmentowym ploterze. Gotowe płótno pokrywamy warstwą płynnego laminatu, który chroni wydruk przed promieniowaniem UV, zarysowaniami i uszkodzeniami. Następnie płótno obsadzamy w blejtram z drewna sosnowego i klinujemy, uzyskując odpowiednie naciągnięcie materiału na ramę. Kilka dni później tak gotowym obrazem na płótnie możesz ozdobić jedną ze ścian w swoim domu 🙂

obrazy 2 min