ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW

Zdjęcia do dokumentów

zdj do dokumentow 1 min

ZDJĘCIE DO DOWODU OSOBISTEGO, PRAWA JAZDY, PASZPORTU

Zdjęcie wykonywane na wprost (zwane również „en face”), o wymiarach 35x45mm, które posłuży nam do większości dokumentów krajowych i zagranicznych. Wiele krajów europejskich i na całym świecie wykorzystuje zdjęcia biometryczne do swoich dokumentów.

Przygotuj się odpowiednio do zdjęcia! Przyjdź wyspany, wypoczęty i z pozytywnym nastawieniem. Przed wykonaniem zdjęcia masz czas na ułożenie fryzury lub ubrania, a my podpowiemy co możesz jeszcze poprawić 🙂 Po zrobieniu zdjęcia zobaczysz je razem z nami na ekranie komputera i ustalimy co będzie przez nas zretuszowane. Usuniemy na skórze krostki, ślady, przebarwienia i poprawimy kolory skóry, tak aby zdjęcie wyglądało naturalnie i przyjemnie. Zdjęcie zazwyczaj jest gotowe w ciągu 10 minut, możesz je też odebrać później, lub innego dnia.

W komplecie otrzymasz:

  • 5 zdjęć formatu 35×45 mm
  • 1 zdjęcie formatu 35×45 mm z maską potwierdzającą właściwą wielkość głowy na zdjęciu
  • Koperta z własnym zdjęciem 100×75 mm

Jeśli będziesz potrzebować wersję cyfrową zdjęcia, to możemy je przesłać na podany adres mailowy.

Na odwrocie każdego zdjęcia zamieszczamy datę jego wykonania i nasze dane adresowe. Będziesz mieć pewność, że wykonane przez nas zdjęcie jest aktualne i nie zostanie odrzucone w urzędzie (zdjęcia są ważne przez 6 miesięcy).

Gwarantujemy, że nasze zdjęcia są zgodne z wymaganiami MSWiA dotyczącymi zdjęć do dowodu osobistego, paszportu i prawa jazdy.

ZDJĘCIE DO LEGITYMACJI SZKOLNEJ

Jest to zdjęcie wykonywane z półprofila, czyli dużo przyjemniejsze niż zdjęcie do dowodu. Jest ono też mniej skadrowane, więc warto się odpowiednio ubrać i przygotować do niego. Po wykonaniu kilku różnych zdjęć, wspólnie wybierzemy to, które spodoba Ci się najbardziej. Zretuszujemy na skórze krostki, ślady, przebarwienia i poprawimy kolory skóry. Możesz zaczekać na odbiór zdjęcia (zajmuje nam to zazwyczaj 10 minut), lub odebrać później.

W komplecie otrzymasz:

  • 6 zdjęć formatu 35×45 mm
  • Koperta z własnym zdjęciem 100×75 mm
zdj do dokumentow 2 min
zdj do dokumentow 3 min

ZDJĘCIE DYPLOMOWE

To wyjątkowy rodzaj fotografii dokumentowej, którego rozmiar (45x65mm) pozwala na uchwycenie większej części Twojej sylwetki. Wykorzystaj tę szansę aby dobrze się zaprezentować na zdjęciu, którym będziesz się chwalić wśród znajomych, rodziny i w pracy. Załóż garnitur lub elegancką garsonkę, zadbaj o dobrą fryzurę i delikatny makijaż a my zajmiemy się resztą 🙂 Przed krótką sesją fotograficzną będziesz mieć chwilę na przygotowanie się, a my podpowiemy jaka poza będzie pasować do Twojej sylwetki. Wykonamy co najmniej sześć ujęć, z których wybierzesz to, które będzie podobać Ci się najbardziej. W zależności od wymagań uczelni możemy przygotować zdjęcie kolorowe lub czarno-białe, na papierze błyszczącym lub półmatowym. Po wykonaniu retuszu pokażemy Ci zdjęcie, abyś mógł ocenić naszą pracę.

W komplecie otrzymasz:

  • 4 zdjęcia formatu 45×65 mm
  • Koperta z własnym zdjęciem 100×75 mm

ZDJĘCIE DO INNYCH DOKUMENTÓW
(np. Wizy, legitymacje studenckie, legitymacje służbowe, paszporty innych krajów)
Różne dokumenty mają różne wymagania co do ustawienia czy wymiarów końcowych, dlatego też spróbuj dowiedzieć się jakie są wymagania do dokumentu, który chcesz wyrobić. W razie potrzeby możemy sprawdzić wymagania w internecie lub naszej bazie danych. Wykonamy kilka fotografii i wybierzemy najlepszą, ustalając jednocześnie sposób kadrowania. Twoje zdjęcie będzie gotowe w ciągu kilkunastu minut. Możesz poczekać na odbiór lub odwiedzić nas później.

W komplecie otrzymasz:

  • Ilość zdjęć zależna od formatu jaki potrzebujesz
  • Koperta z własnym zdjęciem 100×75 mm

Jeśli będziesz potrzebować wersję cyfrową zdjęcia, to możemy je przesłać na podany adres mailowy.

zdj do dokumentow 4 min