ZDJĘCIA NA PORCELANIE

Zdjęcia na porcelanie
porcelana 1 min

Zdjęcie na porcelanie jest używane do przyklejenia na tablicę nagrobkową. Wymaga ono odpowiedniego dostosowania barw, kontrastu i ostrości, tak aby dobrze wyglądało w ostrym świetle słonecznym.

Do tej formy wydruku najlepiej nadaje się zdjęcie legitymacyjne lub portretowe. Istotne jest, żeby fotografia była w dobrej jakości, a osoba na zdjęciu prezentowała się tak, jak chcemy ją zapamiętać. Jeśli masz wątpliwość, które ze zdjęć bliskiej Ci osoby najlepiej będzie się prezentowało na porcelanie, to chętnie podpowiemy i pomożemy wybrać.

Po zeskanowaniu fotografii ustalimy wraz z Tobą zakres prac związanych z przygotowaniem zdjęcia. Z fotografii wydobędziemy kolory, poprawimy kontrast, ostrość i jasność. Usuniemy uszkodzenia na skórze, ślady nitów lub pieczątek, zagięcia i zadrapania papieru.

 Poprawimy ułożenie ubrania, a w razie potrzeby zmienimy je na garnitur lub garsonkę. Projekt przygotujemy w ciągu kilku dni, a następnie zaprosimy Cię na jego ocenę i akceptację.

Zdjęcie będzie wydrukowane przy użyciu profesjonalnych tuszy ceramicznych a następnie wypalone wraz z porcelaną w piecu wysokotemperaturowym. Ta technologia gwarantuje bardzo wysoką trwałość zdjęcia i odporność na promieniowanie UV.

Do każdej porcelany dodajemy tubkę mrozoodpornego kleju silikonowego. Porcelanę należy przykleić we właściwy sposób, aby uniknąć odparzenia lub wyszczerbienia podczas mrozu. Udzielamy dożywotniej gwarancji na jakość kolorów.

porcelana 2 min